Regulamin

Informacje:
Sklep internetowy Świat Balonów, dostępny pod adresem swiatbalonow.pl prowadzony jest przez firmę HPT Emilia Pigłas z siedzibą w Hetmanów 12, 63-421 Przygodzice. Numer NIP 622-266-79-66, prowadzącą sprzedaż balonów, rozet, wstążek, akcesoriów do balonów oraz jednorazowych butli z helem.


Postanowienia ogólne:
1. Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem Internetu w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy składającym zamówienie, zwanym dalej Kupującym, a sprzedającym, zwanym dalej HPT Emilia Pigłas.
2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne  od wad fizycznych, prawnych i zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych sklepu są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
4. Kupującym może być każda osoba fizyczna, prawna lub jednostka organnizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, posiadająca konto poczty elektronicznej i pełną zdolność do czynności prawnych.
5. Każda osoba składająca zamówienie na stronie internetowej sklepu lub Allegro, za pośrednictwem poczty e-mail (zwana dalej Kupującym) jest  zobowiązana zapoznać się z regulaminem sklepu. Nie zaznajomienie się z regulaminem sklepu nie zwalnia Kupującego z zawartych w nich zasad.
6. Na każdy towar wystawiamy paragon bądź fakturę VAT, zgodnie z życzeniem Kupującego.
7. Koszty dostawy nie są zawarte w cenach produktów. Koszty dostawy pokrywa Kupujący.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl